SAJTÓKÖZLEMÉNYEK | Idegenforgalom | Idegenforgalmi adóból fejlesztenek szálláshelyeket Hévízen


MTI: Idegenforgalmi adóból fejlesztenek szálláshelyeket Hévízen
2017-05-31 17:05 |



A beérkezett idegenforgalmi adóból idén is szálláshely fejlesztésre lehetett pályázni Hévízen, az önkormányzat 16 millió forintot biztosított erre a célra, a támogatás mértéke 100 százalékos.

Idén 11,8 millió forint értékben érkeztek be pályázatok, ami 36 százalékkal több az első, 2016-os pályázati évihez képest. A Hévíz TDM Egyesülethez február végéig 107 pályázat érkezett be, amelyből végül 100-at bíráltak el pozitívan.

Az értesítőket a napokban kapták kézhez a pályázók, jelenleg a támogatási szerződések aláírása tart, sokan azonban már elkezdték a fejlesztések megvalósítását is, hogy a tavaszi szezonban már a vendégek is élvezhessék az eredményét.







TOVÁBBI ANYAGOK EBBŐL A KATEGÓRIÁBÓL







-tól   -ig
Internet  |  Légi ipar  |  Gazdasági Jog  |  Karrier  |  Gyógyszeripar  |  Hirdető/márka  |  Ügynökség  |  Kutatás  |  Mobil  |  E-biznisz  |  Kereskedelem  |  Logisztika  |  DM/Promóció  |  Design  |  Rendezvény  |  Felelősség  |  PR  |  Pénzügy  |  Konferencia  |  Kultúra  |  Oktatás  |  Pályázati projekt  |  Üzlet  |  Környezet  |  Támogatás  |  Digitalizáció  |  Energia  |  Technológia  |  Statisztika  |  Építőipar  |  Élelmiszeripar  |  Mezőgazdaság  |  Ingatlan  |  Egyéb  |  Outdoor/indoor  |  Idegenforgalom  |  Szponzoráció  |  Média  |  Járműipar  |  Tőzsde  | 

TÖLTSE FEL!
Küldjön nekünk Ön is sajtóközleményeket, melyeket ellenőrzés után ingyenesen megjelenítünk! A feltöltéshez regisztráció szükséges, ami szintén ingyenes!