SAJTÓKÖZLEMÉNYEK | Outdoor/indoor | Burger King-McDonald’s reklámcsata a köztéren


Marketinginfo.hu: Burger King-McDonald’s reklámcsata a köztéren
Külföld | 2016-03-02 10:33 | N4b



Óriási útbaigazító táblával viccelte meg riválisát Franciaországban a McDonald's, a Burger King viszont pár nap alatt reagált és egyszerűen leforgatták a Mekis reklám végét, persze úgy, ahogy ők gondolták.

A McDonald's több mint 1000 drive-val rendelkezik Franciaországban, a rivális Burger King kevesebb mint hússzal. Ezt a tényt közli a maga vicces módján az autóval utazókkal a McDonald's, egy óriási útbaigazító tábla segítségével. A táblát a Haute-Loire régióban állították fel, ahonnan 258 km-t kell autózni a legközelebbi Burger King autós-gyorsétteremig. A monumentális tábla mellett egy sokkal kisebb hirdeti, hogy a legközelebbi McDrive csak 5 km.

A Burger napokkal később elkészítette a választ: gyakorlatilag a McDonald's reklámfilmjét forgatták tovább, ahol az utazók csak kávét kértek a McDrive-ban, hivatkozva arra, hogy hosszú út áll még előttük (253 km), majd a szpot végén a Burger King megköszönte a riválisnak, hogy mindenhol ott vannak - írta az Adweek.









TOVÁBBI ANYAGOK EBBŐL A KATEGÓRIÁBÓL







-tól   -ig
Internet  |  Légi ipar  |  Gazdasági Jog  |  Karrier  |  Gyógyszeripar  |  Hirdető/márka  |  Ügynökség  |  Kutatás  |  Mobil  |  E-biznisz  |  Kereskedelem  |  Logisztika  |  DM/Promóció  |  Design  |  Rendezvény  |  Felelősség  |  PR  |  Pénzügy  |  Konferencia  |  Kultúra  |  Oktatás  |  Pályázati projekt  |  Üzlet  |  Környezet  |  Támogatás  |  Digitalizáció  |  Energia  |  Technológia  |  Statisztika  |  Építőipar  |  Élelmiszeripar  |  Mezőgazdaság  |  Ingatlan  |  Egyéb  |  Outdoor/indoor  |  Idegenforgalom  |  Szponzoráció  |  Média  |  Járműipar  |  Tőzsde  | 

TÖLTSE FEL!
Küldjön nekünk Ön is sajtóközleményeket, melyeket ellenőrzés után ingyenesen megjelenítünk! A feltöltéshez regisztráció szükséges, ami szintén ingyenes!