|
|
|
|
|
SAJTÓKÖZLEMÉNYEK | Pénzügy | 20 százalékos növekedést ért el a LogMeIn
PÉNZÜGY
LogMeIn: 20 százalékos növekedést ért el a LogMeIn
Külföld | 2015-11-04 15:30 | ComLab
A LogMeIn, az egyik legnagyobb magyar-amerikai társalapítású szoftvercég lezárta harmadik pénzügyi negyedévét 2015-ben. A cég amerikai központja által közölt adatok szerint az említett időszakban 69,6 millió amerikai dolláros bevételt realizált, ami 20 százalékos növekedést jelent az előző év azonos időszakához képest. A harmadik negyedéves korrigált adózás előtti eredmény elérte a közel 20 (19,4) millió dollárt. Az idei év utolsó negyedévére szóló várakozások bizakodóak, a következő három hónapra közel 75 millió dolláros bevétellel számol a vállalat. Előreláthatóan a 2015-ös üzleti évet a korábbi évekhez hasonlóan kiemelkedő, 270 millió amerikai dollár körüli bevétellel zárja a cég. További eredmények a harmadik negyedévből:
TOVÁBBI ANYAGOK EBBŐL A KATEGÓRIÁBÓL
|
![]() ![]()
Internet |
Légi ipar |
Gazdasági Jog |
Karrier |
Gyógyszeripar |
Hirdető/márka |
Ügynökség |
Kutatás |
Mobil |
E-biznisz |
Kereskedelem |
Logisztika |
DM/Promóció |
Design |
Rendezvény |
Felelősség |
PR |
Pénzügy |
Konferencia |
Kultúra |
Oktatás |
Pályázati projekt |
Üzlet |
Környezet |
Támogatás |
Digitalizáció |
Energia |
Technológia |
Statisztika |
Építőipar |
Élelmiszeripar |
Mezőgazdaság |
Ingatlan |
Egyéb |
Outdoor/indoor |
Idegenforgalom |
Szponzoráció |
Média |
Járműipar |
Tőzsde |
![]()
TÖLTSE FEL!
Küldjön nekünk Ön is sajtóközleményeket, melyeket ellenőrzés után ingyenesen megjelenítünk! A feltöltéshez regisztráció szükséges, ami szintén ingyenes!
![]()
Vonalkód | vodka | Szerencsejáték | műanyag ablak | pénztárca | CNC | laptop | fogászat | autó | szerszám | Kána-tó | szülők | tartásdíj | étrend | tea | MITTE | Gyereknap | rehabilitáció | IVSZ | költöztető | élelmiszerbiztonság | AKKO Invest | csésze | kortizol
|
|
PARTNEREINK
|