SAJTÓKÖZLEMÉNYEK | Pénzügy | Business Superbrands díjjal ismerték el a K&H Bank két üzletágát


K&H: Business Superbrands díjjal ismerték el a K&H Bank két üzletágát
Országos | 2013-11-05 10:51 | WELL PR Agency



Első alkalommal ítélték oda a Business Superbrands védjegyet a K&H Banknak. A bizottság a K&H Bank vállalati és kkv ügyfélkörével folytatott munkáját díjazta.

Az idén hatéves Business Superbrands program a magyarországi üzleti élet azon cégeit, márkáit díjazza, amelyek más vállalkozások, szervezetek számára nyújtanak kiemelkedő szolgáltatásokat. A 16 tagú, független szakemberekből álló zsűri a Dun&Bradstreet adatbázisa, valamint a szakmai kamarák és szövetségek segítségével határozott arról, hogy mely üzleti márkák kaphatják meg a Business Superbrands védjegyet. A bizottság döntése szerint a nagyvállalati és kkv ügyfelek számára nyújtott szolgáltatásai alapján a K&H Bank elnyerte a Business Superbrands 2013 elismerést.

"A K&H Bank stratégiai célkitűzései között szerepel a hazai kisvállalkozásoknak szóló pénzügyi megoldásaink kibővítése" - mondta el Németh László, a K&H Kkv marketing főosztály vezetője.







TOVÁBBI ANYAGOK EBBŐL A KATEGÓRIÁBÓL







-tól   -ig
Internet  |  Légi ipar  |  Gazdasági Jog  |  Karrier  |  Gyógyszeripar  |  Hirdető/márka  |  Ügynökség  |  Kutatás  |  Mobil  |  E-biznisz  |  Kereskedelem  |  Logisztika  |  DM/Promóció  |  Design  |  Rendezvény  |  Felelősség  |  PR  |  Pénzügy  |  Konferencia  |  Kultúra  |  Oktatás  |  Pályázati projekt  |  Üzlet  |  Környezet  |  Támogatás  |  Digitalizáció  |  Energia  |  Technológia  |  Statisztika  |  Építőipar  |  Élelmiszeripar  |  Mezőgazdaság  |  Ingatlan  |  Egyéb  |  Outdoor/indoor  |  Idegenforgalom  |  Szponzoráció  |  Média  |  Járműipar  |  Tőzsde  | 

TÖLTSE FEL!
Küldjön nekünk Ön is sajtóközleményeket, melyeket ellenőrzés után ingyenesen megjelenítünk! A feltöltéshez regisztráció szükséges, ami szintén ingyenes!